top of page
docs pharma.png

Tecrübe ve Hekimlik Sanatının Ürünlerle Buluşması

TARİHÇE & İLKELERİMİZ

Cerebrovita'nın Doğuşu

Cerebrovita'nın temelleri; çoğunluğu hekimlerden oluşan, her zaman bilimselliği ve doğallığı savunan bir ekibin kurucusu olduğu Doc's Pharma bünyesinde 2023 yılında atıldı. Daha önce, psikiyatri ve psikoloji alanında girişimleri ve birçok kliniğe verdiği danışmanlık hizmetleri ile hayatlara dokunan ekibin bu doğumdaki amacı, her geçen gün büyüyen sektöre gerçek, doğru ve güvenilir ürünü sunabilmekti.

20 yılı aşkın klinik ve akademik tecrübenin gücüyle kısa sürede büyüyen ve emeklemeden yürümeye başlayan Cerebrovita, şimdiden birçok evin vazgeçilmezi olarak gelecek hedefleri kurmaya başladı.

Doc's Pharma Vizyonu

Doğal, sağlıklı ve kaliteli yaşamın kapılarını herkes için aralıyoruz. İnanıyoruz ki, insanların mutluluğu ve başarısı, sağlıklı bir yaşamla başlar. Bu nedenle, amacımız sadece ürünlerimizle değil, aynı zamanda vizyonumuzla da insanların sağlıklı bir yaşam sürmelerine destek olmak.

 

Doğallık, sağlık ve en yüksek kalite ilkeleri etrafında şekillenen bir yaklaşımla, bilimin gücünü de kullanarak insanların günlük yaşamlarında inovatif çözümlerle buluşturarak onların mutluluğunu ve refahını artırmayı hedefliyoruz.

Doğanın bize sunduğu zenginlikleri kullanarak, ürünlerimizi en saf haliyle sunuyoruz. İçeriğinde hiçbir gereksiz katkı maddesi bulunmayan ürünlerimizle, insanların doğal bir yaşam tarzını benimsemelerine katkıda bulunuyoruz.

1. DOĞALLIK

Ürünlerimizin geliştirilme sürecinde bilimsel araştırmalara ve kanıtlara dayanarak hareket ediyoruz. Sağlık alanındaki en son bilimsel bulguları takip ediyor ve ürünlerimizin etkinliğini ve güvenilirliğini sağlamak için en son teknolojileri kullanıyoruz.

2. BİLİMSELLİK

Sağlıklı bir yaşam, herkesin hakkıdır. Ürünlerimizin içeriği, insan sağlığına zarar vermeyen ve tamamen doğal olan bileşenlerden oluşur. Sağlığınızı korurken, yaşam kalitenizi artırmak için yanınızdayız.

3. SAĞLIK

Kalite, işimizin temelidir. En yüksek standartlara uygun olarak ürettiğimiz ürünlerimiz, güvenilirliği ve etkinliğiyle bilinir. Çünkü herkes ürün sunar. Önemli olan doğru olanı, hepimizle buluşturmaktır.

4. KALİTE

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve onlara en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. İnsan sağlığını ve mutluluğunu ön planda tutarak, her adımda onlara destek olmayı hedefliyoruz.

5. İNSAN ODAKLILIK

Sürekli olarak araştırma ve geliştirme yaparak, daha etkili ve yenilikçi ürünler sunmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için yaratıcı çözümler üretiyoruz.

6. SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

BİZ KİMİZ?

Beyin Takımı

Doğruyu üretmenin ve üretileni doğru şekilde sunabilmenin titizlikle çalışmayı gerektirdiğini çok iyi biliyoruz. Her aşamada uygun danışmanlık hizmetleri alıyor, kendimizi önce biz denetliyoruz.

UZM. DR. ATİLLA BİRDİR

Medikal Planlama

"Ürünlerimizin üretim, paketleme, dağıtım dahil tüm aşamalarında tıbbi takibini yapıyoruz."

DOÇ. DR. ÜMİT IŞIK

Akademik Kurul

"Akademik gelişmeleri ve içeriklerin bilimsel verilere uygunluğunu aralıksız izliyoruz."

DR. S. EMRE ÖZYÜREK

Pazarlama Yönetimi

"Etik çerçeveden ayrılmadan Doc's Pharma'yı en iyi şekilde tanıtabilmek için çok çalışıyoruz."

Akademik Danışma Kurulu

Doç. Dr. Ümit Işık

Başkan

Uzm. Dr. Alper Yılmaz

Üye

Uzm. Dr. Ender Atabay

Üye

Uzm. Dr. Serhat Kala

Üye

Kurumsal Bilgiler

Firma Resmi Adı: Doc's Pharma Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Yetkili Kişi: Ramazan Kala

Vergi Dairesi: Ziyapaşa

Vergi No: 3021313458

Adres: Reşatbey Mah. Atatürk Cad. Gen İş Merkezi, No:22/602 Seyhan/ADANA

Telefon: 0542 540 00 04

E-posta: docspharma01@gmail.com

PATENT VE SERTİFİKALAR

Orijinal ürün, sağlıklı içerik

Ana içeriklerimizi tamamıyla orijinal ham maddelerden elde ediyoruz ve kaliteyi üretim sürecinin en başından itibaren titizlikle kontrol ediyoruz. Üretim süreci boyunca, hammaddelerin kalitesini ve saflığını sağlamak için sıkı denetimler uygulanır. Bu sayede, müşterilerimize güvenilir, etkili ve doğal ürünler sunarak sağlıklı yaşam tarzlarını desteklemeye devam ediyoruz.

bottom of page